Z życia kosmetologa

Depilacja laserowa LinScan? Twój Styl poleca Twoje mini spa

Wraz z nadejściem jesieni na popularności zyskuje zabieg depilacji laserowej. Nie tak dawno miałam okazję wypowiedzieć się na temat tego zabiegu na łamach dodatku Medycyna Estetyczna magazynu “Party”, a tym razem na zabieg depilacji laserowej LinScan w moim gabinecie zaprasza Magazyn dla wyjątkowych kobiet – “Twój Styl”.

Laser LinScan jest powszechnie uważany za najlepszy laser do depilacji na świecie, co ważne: do depilacji skutecznej i bezbolesnej. Najnowsza i unikatowa technologia zostały nagrodzone m.in. nagrodą Prix de Beaute dla najlepszego zabiegu medycyny estetycznej.

Dlaczego warto wybrać depilację LinScan?

– Ograniczenie dyskomfortu podczas zabiegu dzięki metodzie MCT i mocne chłodzenie kontaktowe (okienko szafirowe może zostać schłodzone do temperatury 0°C, co przekłada się na zredukowanie odczuć bólowych do minimum).

– Efektywność – wysoka gęstość mocy w wiązce lasera (do 100 J/cm2) umożliwia osiągnięcie wysokich fluencji przy krótkich impulsach (np. 40 J/cm2 przy 20 ms).

– Szybkość – dzięki technologii skanowania liniowego duży obszar zabiegowy wymaga zaledwie kilku przystawień głowicy, co pozwala na osiągnięcie bardzo krótkiego czasu zabiegu.

– Bezpieczeństwo – liniowe skanowanie zmniejsza do minimum ryzyko poparzenia oraz powikłań pozabiegowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam na stronę mojego gabinetu: Depilacja laserowa LinScan

Monika Wilk-Glodzik

Kosmetolog, prowadząca zajęcia na wydziale kosmetologii, właścicielka salonu kosmetycznego Neogenesis Clinic w Krakowie. Autorka blogów www.zadbanaipiekna.pl i www.monikawilk.pl Szefowa działu uroda portalu www.kobietawkrakowie.pl

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
error: Content is protected !!
Close