Profesjonalne zabiegiZdrowie i uroda

Dermapen – efekty zabiegu

Rewelacyjne efekty po jednym zabiegu Dermapen ?

Na zdjęciu widzimy rozjaśnienie i rozświetlenie skóry, spłycenie zmarszczek w okół ust i kurzych łapek, bruzd nosowo-wargowych, spłycenie zmarszczek i blizn na brodzie.
Zadowolenie i wywołanie uśmiechu na co dzień u naszych Klientek jest dla nas najważniejsze ☺️ Jeden zabieg to dopiero początek do lepszego samopoczucia, większej pewności siebie i radości dnia codziennego.

Starzenie się to naturalny proces, który dzięki zabiegom kosmetycznym i odpowiedniej pielęgnacji domowej możemy opóźnić. Każda skóra potrzebuje regeneracji, odżywienia i nawilżenia. Większość z nas marzy o gładkiej, zdrowej i młodej skórze.


Oferta zabiegów: Dermapen

Monika Wilk

Jestem kosmetologiem i właścicielką gabinetu Twoje mini spa. To wyjątkowe miejsce, w którym dzięki autorskim, indywidualnie dobieranym terapiom i procedurom kosmetycznym nie tylko poprawię stan Twojej skóry, ale podniosę też Twoją pewność siebie. Gdy nie ma mnie w gabinecie, znajdziesz mnie na jednej z krakowskich uczelni, gdzie dzielę się swoją wiedzą z moimi studentkami. Odwiedź mnie i ciesz się piękną i zdrową skórą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto przeczytać