HydraFacial

Terapia HydraFacial przeznaczona jest do wszystkich, nawet najwrażliwszych typów skóry. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą się pozbyć zmarszczek, przebarwień lub też mają problemy z nadmierną suchością skóry, niedotlenieniem naskórka albo ich cera wydaje się być pozbawiona blasku. Hydradermabrazja świetnie działa również w przypadku zanieczyszczonej skóry czy uporczywego trądziku Terapia Hydrafacial polecana jest również po zabiegach laserowych i operacjach plastycznych w celu wzmocnienia i regeneracji skóry.

Ciesz się nieskazitelnie gładką skórą, wybierz ulubiony zabieg hollywoodzkich gwiazd, takich jak Beyonce, Cameron Diaz i Paris Hilton.

Serum lecznicze stosowane podczas zabiegu komponowane jest indywidualnie i dopasowywane do cech skóry Pacjenta, wieku i stanu skóry.

Dlaczego warto wybrać HydraFacial?

Wszechstronność: Zabieg dedykowany jest dla każdego typu skóry, nawet dla najbardziej wrażliwych.

Dostosowanie: Podczas zabiegu wykorzystywane serum jest indywidualnie komponowane pod potrzeby twojej skóry.

Różnorodność: To idealne rozwiązanie dla problemów związanych z zmarszczkami, przebarwieniami, suchością skóry, a także trądzikiem i brakiem blasku.

Regeneracja: Polecany po zabiegach laserowych i operacjach plastycznych.

Kiedy warto sięgnąć po HydraFacial?

  • Drobne i głębokie zmarszczki
  • Nadmierna tłustość skóry
  • Skóra odwodniona i niedotleniona
  • Problemy z trądzikiem
  • Przebarwienia i nierówny koloryt cery

Efekty zabiegu HydraFacial

Już po pierwszym zabiegu twoja skóra stanie się gładka, odżywiona i pełna blasku, a efekty utrzymują się nawet przez ponad tydzień! Dla najlepszych rezultatów, zalecamy serię 6 zabiegów (raz w tygodniu).

Odkryj sekret nieskazitelnej cery gwiazd z HydraFacial i ciesz się promiennym wyglądem każdego dnia! 🌟🌺

Jeśli marzysz o zdrowej i promiennej cerze, pragniesz pożegnać się z bliznami, trądzikiem lub jedynie pragniesz odświeżyć swój wygląd, jestem tu, by Ci pomóc. Zachęcam do nawiązania kontaktu i umówienia się na wizytę.

Do Twojej dyspozycji jest numer telefonu +48 604 299 029. Mój gabinet Neogenesis Clinic mieści się przy ul. Henryka Pachońskiego 7A/87 w Krakowie.

Preferujesz rezerwacje online? Zapraszam do korzystania z platformy Booksy. Zadbajmy razem o Twoją cerę!

Back to top button
error: Content is protected !!
Close