Dermapen Derma Peel

Innowacyjny zabieg polegający na połączeniu terapii mikro-igłowej z peelingami chemicznymi. Mikro-nakłuwanie polega na bardzo gęstym nakłuwaniu wybranej okolicy poddanej zabiegowi, którą chcemy zregenerować. Pod wpływem takiego działania na skórze powstaje tysiące malutkich nakłuć, które można nazwać mikro rankami. Pod wpływem nakłuć uruchamiają się naturalne procesy autoregeneracji i odbudowy tkanek.

Zabieg dermapen sprawia, że skóra jest widocznie wygładzona, rozświetlona, ujędrniona, elastyczna i nawilżona. Zmarszczki wokół oczu spłycone, powieki podniesione, spłycone bruzdy nosowo – wargowe i podniesiony owal twarzy. Rozjaśnione przebarwiania, co nadaje skórze jednolity i zdrowy koloryt oraz zwężone ujścia gruczołów łojowych i mniej świecącą skórę.

Dermapen + Ferulac Valencia Peel

Promieniowanie słonecznie wpływa destrukcyjnie na skórę, prowadząc do szybkiego pojawienia się takich objawów jak zmarszczki, bruzdy, przebarwienia.

Ferulac Valencia Peel to peeling chemiczny opracowany do pielęgnacji skóry dotkniętej fotostarzeniem na twarzy, dłoniach, dekolcie i plecach.

W peelingu wykorzystano zjawisko synergii aktywnych składników antyoksydacyjnych i keratolitycznych. Formuła zawiera:

  • 10% TCA,
  • 6% kwas ferulowy,
  • 5% kwas salicylowy,
  • 1% kwas 3-O-etylo-askorbinowy,
  • Alfa-arbutyna.
DERMAPEN + FERULAC VALENCIA PEEL 400 zł


Back to top button
error: Content is protected !!
Close