Profesjonalne zabiegiZ życia kosmetologa

Dermapen – spróbowałam na sobie

Wprowadzając jakikolwiek zabieg do salonu, testuję go najpierw na sobie. Tak było również z Dermapenem.

Bardzo cenię sobie kontakt z Klientkami, a ich zadowolenie jest dla mnie największą nagrodą. Cieszę się za każdym razem, gdy udaje mi się pomóc rozwiązać nawet najtrudniejszy problem skórny. Walka, którą toczę z własnymi bliznami powstałymi w dzieciństwie, sprawia, że wciąż szukam nowych metod ich usuwania, przy okazji starając się znaleźć sposoby na inne defekty skóry czy oznaki starzenia. Dzięki mojej koleżance, która wspomniała mi o urządzeniu Dermapen, postanowiłam dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat. A ponieważ ja – jak to ja – wszystko sprawdzam, zadzwoniłam do niej i umówiłam się na zabieg pokazowy, który okazał się strzałem w dziesiątkę! W tym wpisie opowiem wam o zabiegu przy użyciu dermapena ☺

Jak działa dermapen i jakie są efekty zabiegu? O tym na moim blogu Zadbana i piękna gdzie piszę więcej o profesjonalnych zabiegach wykonywanych w salonach kosmetycznych: Dermapen – jak działa? Jak wygląda zabieg? Jakie daje efekty?

Tagi

Monika Wilk

Jestem kosmetologiem i właścicielką gabinetu Twoje mini spa. To wyjątkowe miejsce, w którym dzięki autorskim, indywidualnie dobieranym terapiom i procedurom kosmetycznym nie tylko poprawię stan Twojej skóry, ale podniosę też Twoją pewność siebie. Gdy nie ma mnie w gabinecie, znajdziesz mnie na jednej z krakowskich uczelni, gdzie dzielę się swoją wiedzą z moimi studentkami. Odwiedź mnie i ciesz się piękną i zdrową skórą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto przeczytać